Ceylanpınar Belediye Başkan Adayı Reklam Alanı... Buraya Reklamınızı koyabilirsiniz ! Lütfen iletişime geçiniz.

Hakkımızda

Ceylanhaber

10 yılı aşkın süredir Türkiye’nin en güvenilir yazılım firmalarından biri olarak devam ettiğimiz süreçte, yeni bir girişimde bulunarak, yerel haberler konusunda en güvenilir haber kaynaklarından biri olarak, özgün, dürüst ve tarafsız bir habercilik anlayışıyla faaliyet gösteriyoruz. Gerçekliği ve tarafsızlığı ön planda tutarak, ülke değerlerine saygılı bir şekilde okuyucularımıza en güncel, en doğru, “en son” haberleri sunmayı amaçlıyoruz.

Ceylanhaber, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’na ve milli değerlere bağlı bir kurum olarak bağımsızlığı ve özgürlüğü savunur. Tüm haberlerimizi, gerçekliği ve tarafsızlığı ön planda tutarak, çeşitli kaynaklardan teyit ederek ve farklı bakış açılarına yer vererek hazırlamaktayız.

Ceylanhaber her gün politikadan dünya gündemine, magazinden spora kadar pek çok farklı kategoride onlarca haber üreten, Türkiye’nin en çok ziyaret edilen haber sitelerinden biridir.

Her biri alanında uzman gazeteci ve editörlerden oluşan ekibimizle, deneyimli kadromuz ve güçlü haber altyapımızla her gün en güncel, doğru ve özgün içerikleri siz değerli okuyucularımızla buluşturuyoruz.

Ajans İş Ortaklarımız

Okurlarımıza en güncel haberleri, en hızlı biçimde ulaştırabilmek için ülkemizin önde gelen haber ajanslarıyla çalışmıyoruz. Habelerimizi kendimiz yayınlıyoruz.

Görsel ve Resimler için telif haklarımız

  • Dp Medya Depophotos 🔗
  • Envato Stock Photos 🔗

Yer sağlayıcı ve teknoloji çözümlerimiz

Reklam servis sağlayıcılarımız ve reklam ajansları

  • Google Admanager 🔗